Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Duck663

    őstag

    válasz Zotya84 #31 üzenetére

    Az AMD kínálata és fejlődése csábít engem is, de nem igazán kell a kraft, néha napján ha videót vágok oda mondjuk elkélne, de az is ritka manapság, játékok igényelhetnek többet, de egyre kevesebbet játszom. Szóval nem érzem, hogy sürgős lenne váltanom és ha összeadom, hogy mi mennyi, akkor inkább majd máskor foglalkozom a kérdéssel. VGA-n viszont fejlesztenék, mert akkor minden mehetne maxon, legalábbis nagy ritkán amikor játszom.

    (#34) Pingüino: Lehet, csak épp szükség nincs rá. Így is van 16GB memória, ugyan fogyott már el, de nem sűrűn történik meg.

    (#36) M@cika: Pont egyik nap néztem egy youtube videó, ahol 4790-től (nekem is az van) 10700-ig voltak összehasonlítva különféle Intel CPU-k (játékokban) volt ahol kb egál volt, talán a minimumok voltak kicsit rosszabbak, máshol meg 20%-al teljesített rosszabbul, ami azért nem a világvége. Az új játékokkal a mag/szálszámigény majd valószínűleg gyarapodni fog, de miután egyre kevesebbet játszom, nem érzem úgy, hogy nekem erre olyan nagyon sürgős lenne költenem.

    Igen-igen, még mindig Win7-et használok, és ha így haladunk még 2030-ban is így lesz.

Új hozzászólás Aktív témák