Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PROTRON

    addikt

    Na jöttem kicsit leégetni magam: Bloody ML160, igen jobb gomb helyén 9 mini gomb, amikből a középső az eredeti jobb gomb. Tény hogy picikék és a beszokás alatt sokkal fárasztóbb mint akármelyik másik egér, de én megszoktam.
    Persze nem fenékig tejfel, főleg a minőség miatt ami a kezdetek óta zavar (túl nehezen járnak a jobb oldali gombok, túlságosan elöl van az oldalsó részen az elülső gomb ahelyett hogy alulra került volna, összeszerelési anyagminőség, szenzor, etc....) , de egész egyszerűen nem találtam olyan egeret ahol ehhez hasonló mennyiségű gomb elérhető a jobb oldalon, hogy ne a hüvelykujjal kelljen kezelni őket mint a G600 vagy a Naga Pro-nál.
    Tudom hogy nem csak szenzor de minden másban is gagyi az én kis bloodym, de egyszerűen nekem arra van szükségem hogy a jobb oldalt legyen a többi gomb.
    Már egy ideje keresem az utódját, mert haldoklik(mind a gombok, mind az érzékelő) de minden komolyan vehető gyártó a témában a hüvelykujjra pozícionál.

    Lehet végül kénytelen leszek renoválni/moddolni ezt a példányt ha az igényeimnek megfelelő kezest akarok.

    [ Szerkesztve ]

    Elméletileg nincs hülye kérdés...az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség.

  • PROTRON

    addikt

    válasz Synthwave #35 üzenetére

    Nem véletlenül írtam hogy beszokás alatt fárasztó volt a gagyi minőségével. :D
    Ami a durva hogy a tömege ellenére eleinte a jobbfelső gombokat nyomogatva fel billent...rosszul van a súlypontja is kiszámolva...többek között. :D

    Elméletileg nincs hülye kérdés...az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség.

Új hozzászólás Aktív témák