Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    Jó kérdés,hogy a bányászkártyák,bányászhardverek megjelentetése vajon hiba volt? :U Annyiból még egy mélyrepülés szerencsésnek is mondható,hogy aki normális áron vett és nem bányászkarit,annak "mi van"?
    Örüljön,hogy nem terjedt el a mining kari.Mert akkor aztán fuccs,ha bedől a bánya.
    Aki hülye volt és drágapénzen vett karit,az szopi.A többit nem érte "kár".
    Majd elmorzsolok egy krokodilkönnyet,mennyien jártak ígyis annyira jól,hogy elég jó részét visszatermelték a hardverek,így a legbénább mókus is elkönyvelheti,hogy mondjuk fél-harmadáron van egy(több) felsőkategóriás VGA-ja.
    Valódi értelemben kárt az szenvedett,aki kriptopénzt vett vagy számítási kapacitást.
    A többieknek meg van egy rossz hírem:minden ilyennél kiderül,hogy semmi sincs ingyen,és dolgozni kell menni.Szép és jó is lenne az új világ,ha stabilan az menne,hogy van fél-1 millám,amit mondjuk hardverben befektetek,és visszahoz mégegyszerannyit év végére.Sajnos ez nem megy mindenkinek.Mivel itt az előállított termék csak a befektetett energiát képviseli(azt is csak "megegyezéses alapon"),várható volt,hogy bedőlés lesz,mint az MLM rendszereknél isszokás.Valakinek szopni is kell mások javára...Nomeg egyébkéntis elég furcsán jön ki,hogy egy hardver megvehető hoszabb távon kevesebbért,mint amit termel.Akkor minek eladni kevesebbért?
    Mindenesetre akinek volt hardvernagyker kontaktja/adott esetben maga boltos,az szakíthatott rendesen.Én legalábbis ilyen helyében inkább visszatartottam volna és bányásztattam volna a még olcsó készletet...

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák