Új hozzászólás Aktív témák

  • Zolik

    senior tag

    válasz t72killer #455 üzenetére

    Tehát ha valaki nem tisztességesen jut jövedelemhez és én szóvá merem tenni irigy vagyok.. ez igen! :W
    Holnaptól mindenki termesszen otthon füvet, mert hát nehogy már irigy legyél hogy keresnek egy kis pénzt a balkáni fizu mellé! Az oldaná meg az ország gondját ha nem így gondolkodnának az emberek!

    (#456) Reggie0

    Nem az én esetemben.. Látszik hogy fogalmad sincs a céges dolgokról! Minden cég közületnek számít így mint cég más egységárakon kapjuk az áramot vizet stb. Ez tény, minden vállalkozásnál így van! Igen egy lakos nem igényelhet vissza ÁFA-t, de egy lakos nem is fizet majd egy tucat sápot az államnak bevételei után!

    Egy erőművet összehasonlítani egy 10 vga-s bánya farmmal.. ti írtátok hogy az szinte semmi, hisz alig igényel bármiféle feladatot..míg egy erőmű folyamatos 0-24 órás felügyeletet igényel, ahol nem 24 órában dolgoznak az emberek, hanem 8 órában. Ha annyira hozzá akarnád hasonlítani a bányászathoz akkor csak napi 8 órát járathatnák a kártyákat, azt hogy szét hajtják őket már nem az én bajom! A lestrapált dolgozó is többet hibázik vagy beteg lesz! De egy kártyát kiveszel és beteszel egy másikat. Egy új dolgozó meg több hét-hónap betanítani, fejlesztői térningek stb.

    [ Szerkesztve ]

    '' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

Új hozzászólás Aktív témák