Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • belovary

    senior tag

    válasz Sir Riccio #2945 üzenetére

    "Felhördülni"? :DDD Attól azért ez messze van, én csak véleményt nyilvánítottam. Most is ezt gondolom a WS világáról, és ismétlem, nem kifejezetten az itt ajánlottra gondoltam. Ilyet még nem is nagyon láttam, ami 1 hetes. Igen, a nevek nem rosszak, szívesen elmennék, már csak azért is, mert az biztos, hogy valami ragadna rám.... :DDD Vélhetően elég sok. Ennél a WS-nál csak az tűnt fel, hogy sok az "elmélet" a "beszélgetős" program. A Suliban is folyamatosan nyomást gyakoroltam a tanárokra, hogy menjünk ki a gépekkel, menjünk laborba, stúdióba. Szerencsére ha nehezen is, és kevés alkalommal, de hajlottak rá. Persze megjegyezném, hogy alapvetően ez lenne a normális, ha arányban lenne az elmélet, és a gyakorlat, de mint minden más téren is, az oktatási tananyag mást ír elő. :DDD
    Nem vagyok ám ilyen szőrszálhasogató, örülök ám a dolgoknak... :DDD

    @Ropi: Most olvasgattam monitorok után, és azt olvastam, hogy a "drágább" verzióknál az alap gyári kalibrálás már olyan színtű, hogy nem is kell kalibráltatni. Persze, ha jól emlékszem te írtad, hogy jó ha azért pár havonta ellenőrízve van. Szóval ezt honnan tudni, hogy melyik monitor gyárilag frankón kalibrált?
    A másik, hogy én nem tudok hozzád elmenni, vagy elküldeni sem. Ok, vannak tutrialok, meg midnenféle sablon. Szóval esélyes, hogy megtanulható oly módon számomra a kalibrálás, hogy ne kelljen 3 havonta szervizbe vinni? ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák