Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • belovary

    senior tag

    válasz *Ropi* #2900 üzenetére

    Na igen, de oda is el kell jutni, és nem 5 perces út (normál esetben). Nekem ez igen messze van, ha egyáltalán eljutok oda... Tudom, hogy most uborkaszezon van, meg ilyenek, de nekem a karácsony sem úgy jött össze, ahogy terveztem. Igaz, nálam más is játszik nem csk a fotózás, ezért semmi időm arra, hogy menedszeljem magam, szinte csak ami beesik az utcáról. Ahhoz meg igen karcsú vagyok mégm, hogy csak így jöjjenek.

    Itt kint senkit sem ismerek fotóst, akiket megismertem, azoknak a fejükre szerelt szelfiboton volt az orruk, annyira fent hordták. :D Többen meg mintha a NASA titkosított adatait kéne átadniuk. Abszolút nulla segítőkészség. A WS-ek meg olyan áron vannak, hogy nem is értem.
    Otthon többen segítenének, de meó, és két pici gyerek mellett az elmút 1 év alatt egy eseményre sem tudtam elmenni. Mindig volt valami. Mármint öreg róka mellé csapódni, tanulni, gyakorolni, portfólió bővítés...

    Most csodaszép a környék, ennyi hó nem esett itt nem is tudom mióta. Mit meg nem adnék ha mehetnék a géppel a hegyekbe, az erdőbe, és csak csitt-csatt. De ugye állandóan meló, ovi, bolt, stb...
    Bár a hólapátpolásból most egy kicsit már sok. ;]

Új hozzászólás Aktív témák