Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cancer

    senior tag

    válasz eddie17 #1 üzenetére

    Vidéken voltam hivatalos barátom öccsének az esküvőjére. Nekem 550D-m van kitobikkal...Én is fotózgattam, de lehidaltam, amikor megláttam a hivatalos "fotóst"! :Y Megjelent egy 3-4 Mpixeles kompakt-tal.(hosszú zoomos) és valami ultragagyi SD camkorderrel... :( Ráadásul olyan szerencsétlen volt...
    A templomi rész után a templomkertnél kiválasztotta a kerités egyetlen olyan 30 cm-es szakaszát, ami hülyére volt rozsdásodva és ott fotózta a párt. (Megjegyzem, a többi ~400 méter kb frissen volt festve... :o
    És inkább az árnyékban készített képeket, minthogy kihasználta volna a már egészen laposan álló nap adta lehetősgeket... Ráadásul a templom mellett 15 méterrel volt egy gyönyörű ligetes porta! Nah oda sütött be aranyló sárgán-vörösen a nap!!
    Nagyon durván ki voltunk akadva! És a pénz?!?! :Y Okés, hogy éjfélig jelen volt, de így is kb 1,5x-es volt az ár, mint amikről én tudok!

    Szóval visszatérve, az én "rendszeremmel" nem mertem belevágni a "szakmába", de ezek után lehet nem görcsölök rajta annyit! :K

    Nagyon kíváncsi leszek a képekre.

    Ráadásul azt sem tudtam, hogy ilyen lightos a feldolgozási idő. Azt mondták, 1-1,5 hónap, mire megkapják a kész anyagot! :Y (A videón csak zene lesz, mert volt, hogy a kamerás beszélt bele éppen a felvételbe, hogy "Ide menjél, oda állj...")

    Az ügyvédem nélkül nem írok alá semmit...

Új hozzászólás Aktív témák