Új hozzászólás Aktív témák

  • Freddy76

    addikt

    válasz schawo #3293 üzenetére

    Elképzelni sem tudom, mi lehet Ropi mentsége. Ha valóban megvannak a képek, ahogy állítja, régen oda kellett volna adnia őket, vagy - ha esetleg korrekt is akarna lenni - mással kidolgoztatta volna. Továbbra is csak azt tudom gondolni, hogy nincsenek meg a képek.

    Az is sajnálatos amúgy, hogy Ropi így ki tudta nőni magát itt a péhán. Ő volt a technikázó megmondóember, aki lökte az okos szakmaiskodást a Canon, vaku topikban, vagy éppen itt, bölcselkedett workshop-okról, megrendelésekről, miegymás. Miközben többen, akik látták-láttuk Ropi valódi munkáját, személyiségét, tudtuk, hogy ő egy lufi, nagy szavakkal, a középszerűt éppen megütő képekkel, alázat nélkül. Engem egyszer azzal etetett meg, még kezdő fórumozó koromban, hogy három alkalommal, háromszor ötezer forintért megtanít a vaku használatára - egy ötezresem bánta, mert többször nem vettem igénybe a "tudását", de tanulópénznek jó volt. Egy ideje én - és a privát üzenetekből ítélve sokan mások - eltettem őt a megfelelő skatulyába. Lehet, hogy korábban kellett volna neki beolvasni, akkor talán nem ültet fel téged, és ki tudja még hány párost.

    Remélem megoldódik az ügy, legalább annyira, hogy a pénzt visszakapod.

    "Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

Új hozzászólás Aktív témák