Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    senior tag

    válasz belovary #3193 üzenetére

    Egyrészt, nagyon egyetértek (#3193) belovary Követek sok neves és kevésbé neves fotóst, és azt látom, néhányan azok közé tartoznak, akik a mai napig nem érzik a helyzet súlyát ("most akciós az xy fotózás", "szerencsére én amúgy is az otthoni stúdiómban dolgozom, így nincs szükség bezárásra" stb.) Hát WTF. Szépen nem tudom megfogalmazni amit gondolok, csúnyán nem szeretném, maradjunk annyiban, hogy nem lennénk barátok az ilyenekkel, ha elbeszélgetnénk. :)

    A vállalkozások helyzete részhez is szívesen ömlengenék egy sort, de egyrészt a pálya széléről nem akarok ugatni (volt egy álmom hogy majd fotós leszek, de erről most egy időre letettem, ettől még sokat foglalkoztam költségvetéssel, a hobbi cuccom munkaképes, és amúgy IT-ban vállalkozok), - és segíteni senkin nem segítene ha leírnám, ellenben sokan (főleg hogy érintett topicban vagyunk :D ) csúnyán néznének a véleményem miatt.

    Úgyhogy: vigyázzunk egymásra!

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák