Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz SRII #14 üzenetére

    nekem egy csomó eredeti zeném/filmem van, játékom csak azért nem, mert kinőttem belőle már rég, egyet tolok de az megvan eredetiben vita nélkül.

    az értelmesebb együttesek rájöttek már, hogy a buliban van a zsuga, így vagy ingyen vagy aprópénzért kitolják digitálisan a zenéket, mert abból ígyse úgyse kaszálna sokat, max a kiadó. ez olvasatomban egy elismerés, egy gesztus az együttes felé, hogy tetszik amit csinálnak, és ettől függetlenül megyek a bulikra is, mert azt egy cd se tudja visszaadni. amit szeretek azt gyakran előveszem. azt pedig megveszem. de mivel nem 500 együttest kedvelek, hanem 10-et kb, így ha belehallgatok és tetszik meg is veszem. ez évente kb 20-30k kiadás. azt túl lehet élni...

    filmekkel dettó. olyan film amit élvezek és moziban is megnézném jobb években 2-3 jön ki. azok ott is lapulnak korongon.

    a többit meg megnézem oldalakon milyen értékelést kapott, utánanézek trailereknek, ha nem jön át, akkor letölteni se fogom, mert minek? úgyse nézném jó szájízzel. az alapvetően beszerezhetetlen, főleg eredeti hangos anyagok más tészta nálam, azt zokszó nélkül töltöm, ha kijön akkor bekerül a szekrénybe az is, de több esetben nem adták ki, így nincs meg csak digitálisan.

    nem vagyok milliárdos, és nem olyan durva kiadás ez, hogy ne tudjam elviselni.

Új hozzászólás Aktív témák