Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz Rive #7 üzenetére

    ez annyira nem nagy lóvé azoknak a trolloknak, akik 1000 ajrós csekkeket küldözgetnek, jó pénzeket akasztanak le a kiadóktól, stb. attól hogy nem fogják blokkolni, még nem szűnik meg a lehetőségük, hogy ilyen jellegű tevékenységet folytassanak szerintem.

    ha blokkolják, attól még nem fog bevételt termelni feltétlenül a történet a kiadóknak ugye több faktor miatt sem. viszont ha a szerencsétlen töltögetőt megvágják sokszáz, esetleg ezer ajróra, az igen, mert ennyit az életben nem fizetett volna ki a cuccaikért.

    én is üdvözlöm a döntést persze, mert abnormális kényszeríteni ilyenre egy szolgáltatót, nekik ez meló, méghozzá alapvetően masszívan felesleges, ahogy kiderült végre r=1 embereknek is, egy 5 éves meg tudja kerülni.

  • #56573440

    törölt tag

    válasz David75 #9 üzenetére

    tizen éves koromban nem volt torrent, de mindig volt egy ismerős akinek megvolt amit akartam... attól hogy tiltják a legtöbb oldalt vagy időszakosan megáll a p2p attól még aki akarja egész biztos hogy be fogja szerezni vagy így vagy úgy. ha másképp nem, hát a piacon árulják majd megint a másolt dvd-t vagy br-t ;]

  • #56573440

    törölt tag

    válasz SRII #14 üzenetére

    nekem egy csomó eredeti zeném/filmem van, játékom csak azért nem, mert kinőttem belőle már rég, egyet tolok de az megvan eredetiben vita nélkül.

    az értelmesebb együttesek rájöttek már, hogy a buliban van a zsuga, így vagy ingyen vagy aprópénzért kitolják digitálisan a zenéket, mert abból ígyse úgyse kaszálna sokat, max a kiadó. ez olvasatomban egy elismerés, egy gesztus az együttes felé, hogy tetszik amit csinálnak, és ettől függetlenül megyek a bulikra is, mert azt egy cd se tudja visszaadni. amit szeretek azt gyakran előveszem. azt pedig megveszem. de mivel nem 500 együttest kedvelek, hanem 10-et kb, így ha belehallgatok és tetszik meg is veszem. ez évente kb 20-30k kiadás. azt túl lehet élni...

    filmekkel dettó. olyan film amit élvezek és moziban is megnézném jobb években 2-3 jön ki. azok ott is lapulnak korongon.

    a többit meg megnézem oldalakon milyen értékelést kapott, utánanézek trailereknek, ha nem jön át, akkor letölteni se fogom, mert minek? úgyse nézném jó szájízzel. az alapvetően beszerezhetetlen, főleg eredeti hangos anyagok más tészta nálam, azt zokszó nélkül töltöm, ha kijön akkor bekerül a szekrénybe az is, de több esetben nem adták ki, így nincs meg csak digitálisan.

    nem vagyok milliárdos, és nem olyan durva kiadás ez, hogy ne tudjam elviselni.

  • #56573440

    törölt tag

    válasz gógyi #22 üzenetére

    azért ezt ebben a formában nem merném kijelenteni. hd stream meg tudna zabálni sokat, főleg ha jönnek mert jönnek majd a 4k streamek, sokan mozdultak a casualkodásra tökéletes streamelt játékok fele is, csak idő kérdése mikor öntik el a piacot. a szélessávú netet azért lehet másra is használni mint letölteni meg seedelni torrenteket ;)

Új hozzászólás Aktív témák