Új hozzászólás Aktív témák

  • csaba17

    senior tag

    válasz mjani1172 #131 üzenetére

    na akkor írok énis :)
    nálam sem nyekereg az esc-nél, ill azt hogy mindenhol spóroltak nemtudom mire gondolsz?
    130ért kapsz egy belső, aluminium borítást, külső fedlap sem lakkos hanem ugye szálcsiszolt műanyag. meg lehet nézni más notikat ilyen árban, ha ezen spóroltak akkor a többin mit csináltak?
    nekem ugyan ez az első notim de pl teszkóba meg auchanba nézegettem g6-os olcsó hpkat meg asus-okatilyen árban, hát azok...
    még kinézetre sem tetszenek, ill rengeteg notinak a nyíl-as gombjai fele akkorák, hát nemtom úgy hogy lehet normálisan nyomkodni, furcsa; a num billentyűk hiányáról meg nem is írnék, nekem kell.
    sztem pont fordítva, nem spóroltak, persze a szűk keretek között.
    csoporttársam vett 190ért asust i5ös procival, piros, lakkor borítás, belül olyan műanyag hogy ha erősebben megnyomom lehet látni hogy hajlik. na szerintem ők spóroltak mert 190ért kapjak már egy kívűl-belűl fém házat nem egy ujjlenyomat gyűjtős műanyagot.

    még az akksi: itthon ugyan kb 3 hete énis hálózatról használom, de pl utazás közben ill suliban nem mindig, max ha játszok akkor igen.
    egy 2,5-3 órát simán kihúz face-el meg úgy netezéssel, youtube-bal és akkor lehet keveset mondtam, nem szoktam mérni hogy meddig húzza :)

    a one key rescue:
    jómultkor muter véletlenül benyomta, akkor bejött vmi dos-os ablak, persze ki is léptem, viszont partició menedzser progikban láttam hogy van ott talán egy 5 gigás rész, nem biztos már és mintha a driverek is rajta lennének.
    vagy lehet keverem haverom lenovojával? már én sem tudom viszont a particióra emlékszem, többi nem biztos :)
    a működését meg végképp nemtudom, lehet hogy van ott egy win7 telepítő és a driverek, legalábbis azoknál akiknek alapból volt rajta rendszer és driver lemezt nem kaptak hozzá.

    ha rájössz hogyan is működik akkor majd megoszthatnád velünk is, lehet én is csinálnék egy backupot hátha.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák