Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #09256960

    törölt tag

    válasz janeszgol #32 üzenetére

    Az lenne a nagyon jó ha minden kontinensnek meg lenne a saját "szósöl médiája" saját keresőmotorja ami kötelezően abba az országba adózik ahonnan jön a hirdetés pénz !!
    A kontinensen lévők adatait tehát pl a mienket védené az EU jog.
    Jobb lenne ha ez egy harmonizált EU jog lenne és nem kellene tagállamonként elindítani.
    Most mindegy hogy ki mit szeret. Ez nem Bal/ Jobb kérdés.
    A hivatalos személyeknek saját rendszert ! Amerika elnökét, a Magyar igazságügyi minisztert vagy akár egy tűzoltóparancsnok hivatalos beszédét más ne minősíthesse. Pl ha kiáll Müller Cecília és beszél a Kínai vakcináról akkor azt amerikából ne lehessen egy embernek hiteltelennek bélyegezni mert esetlegesen neki az lenne az érdeke hogy az ő vakcinájukat vegyék.
    Mint hírtovábbító és ne hírminősítgető működjön !
    Max tegyen ki egy ez a hír hiteles gombot aztán majd az emberek nyomkodják. Amíg manipulál jogsértő.

    [ Szerkesztve ]

  • pakesz

    aktív tag

    válasz janeszgol #37 üzenetére

    most meg azt irjak hogy rosszul mertek az a D vitamint...

    jo hat megneznem azt amikor levesznek egy olyan oldalt, ami a reggelizes hasznossagat hangoztatja, mert arrol is vannak cikkek hogy hulyeseg

  • Necroman_Mk2

    őstag

    válasz janeszgol #37 üzenetére

    Ezt én nem először tapasztalom, hogy kiderül egy korábban démonizált élelmiszeri összetevőről, hogy valójában nem is rossz, és vica versa. Lásd a tehén tej megítélését az elmúlt évtizedek alatt.
    Ettől persze én se nézem jó szemmel, hogy csak a vírusos álhírek miatt szedessenek le valós tényeket közlő cikkeket. Ha azt írnák, hogy a D vitamin az univerzális ellenszer, akkor érthető, de az immunrendszer erősítő hatása ettől függetlenül még igaz.

    #35 METE0 "A hivatalos személyeknek saját rendszert ! Amerika elnökét, a Magyar igazságügyi minisztert vagy akár egy tűzoltóparancsnok hivatalos beszédét más ne minősíthesse."
    Márpedig a szólászsabadságban a más ember kijelentéseinek véleményezése is beletartozik, ha pozitv, ha negatív kicsngésű. Az csak a cikkbeli törökhöz hasonló, autoriter rendszerek gondolják úgy, hogy a kritikákat, még a kultúrálisan megfogalmazott, építő jellegű kritikákat is hangoztató emberek a rendszer ellenségei, ezért fel kell lépni ellenük. Nyilván a kultúrált nyelvezetet és a kellő tisztelet megadását ettől még a kritikát megfogalmazónak se szabad figyelmen kívül hagynia.

    A kínai vakcinás részt meg el lehet intézni egy "Lobbista!" is kiáltással, jogosan mondjuk, nekem viszont az az érdekem, hogy a beadott szer az ígéreteknek megfelelően hasson, lehetőleg mellékhatások nélkül. Márpedig én emiatt óvatos lennék, ha relatv agyontesztelt nyugati helyett kvázi teszteletlen kínai vagy orosz vakcinát ajánlanának fel a közeljövőben.

    "Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

Új hozzászólás Aktív témák