Új hozzászólás Aktív témák

  • NightGT

    senior tag

    válasz niof #53 üzenetére

    Ez az utolsó, amit itt hozzászólok :) Csak azért, mert van az a hülyeség, ami egészségre ártalmas...

    Végezz vele napi x óra komolyabb grafikai, vagy tervező munkát (hogy ne mindig a cségót mondjam) két héten keresztül, aztán fájlald estére az izületeidet...és amikor már műteni kell a carpal tunnelt, mert a folyamatos gyulladás-hegesedés miatt annyira beszűkült a szövet az inak körül, az nem vicces ám :)

    Most cseréltem 66 grammról 49re, napi sok óra gép mellett még ez is olyan, mintha bilincset vettek volna le a kezemről...

    Amúgy rájöttem miért szeretik a nehéz egeret! A semmirevaló, akadó, csúszásgátló gyári talpak miatt, azért :) Azon segit a súly, hogy ne mozogjon darabosan a padon az egered. Jó hir, hogy az értelmesebbjén (ami pl. nem a Logitech) már gyárilag egész jó talpak vannak...ja, egy fasza egérpad megint olyan dolog, ami ég és föld. Mostmár úgy vagyok vele, hogy inkább gyengébb gép, vagy kisebb VGA, akár butább grafika is legyen, de normális perifériára teljen mellé.

    @Viktor77

    Esportolóknál nem rendkivüli, hogy húsz évesen már fizikoterápia kell...

    [ Szerkesztve ]

    Speed is the only truly modern sensation

Új hozzászólás Aktív témák