Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sad_Vamp

    őstag

    válasz Franklin #103 üzenetére

    ez rendben is lenne, de akkor ne csipogjanak a kalózkodás ellen, ha már a demózásra is lusták. De mivel csipognak, hol kell, hogy engem érdekeljen, hogy drága a demo és nem éri meg és blablabla? Őket sem érdekli az én gondom.... a vevő pedig ugye én lennék. :(((

    A gameplay videó meg egyáltalán nem mutatja meg, hogy a te configodon fog e működni és főleg hogyan az adott program.

    [ Szerkesztve ]

    “When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

  • Dilikutya

    félisten

    válasz Franklin #103 üzenetére

    A játékmenet videó nagy büdös ló. Bulletstorm pl. nekem marhára bejött, aztán játszva meg végig azt vártam, hogy legyen már vége. Bár a demó sem 100% siker, a 2013-as Shadow Warrior-t a demó hatására megvettem, aztán jól meg is untam. Most nekiestem, hogy folytatom, remélem, nincs már sok hátra belőle. Ettől függetlenül kéne a demó, és nem hiszem, hogy egy pályákra bontott játéknál akkora kihívás megoldani. Ha már egy 2 órás időlimites trial-t nem tudnak megoldani - bár 2 óra játékért leszedni 50-60 GB-ot erős túlzás. Olyan nagy support azért nem kell hozzá, bár pl. a Bethesda még a DOOM demójához is adott ki patch-et. És érdekes módon nekik sem volt ráfizetéses, azt leszámítva, hogy a demó meggyőzött engem, hogy nem kell a játék.

    Valamelyik fejlesztő egyébként ezt így konkrétan is kijelentette, hogy elsősorban azért nincs demó, mert esetleg elveheti a potenciális vevők kedvét. Pedig nem haszontalan vevői szemmel nézve, mert nem csak a játékmenet derül ki belőle, hanem az is, hogy fut az egyes gépen. Mert azért mai napig látni olyat, hogy a megadott gépigény erősen tájékoztató jellegű, mert még az ajánlotton is szarul megy, de olykor kellemes meglepetésekkel is találkozni, pl. ilyen szempontból a DOOM is az.

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

  • #82146048

    törölt tag

    válasz Franklin #103 üzenetére

    A demókat nem szokták támogatni, sokszor még az is oda van írva, hogy nem a végleges verziót tükrözi (vagyis egy majdnem végleges build alapján készült).
    Gameplay videók alapján el tudom dönteni, hogy tetszik-e vagy sem, viszont azt nem tudom, hogy fog-e futni a gépen. Ilyenkor kéne legalább egy benchmarkot külön kiadni a játékhoz...

Új hozzászólás Aktív témák