Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sad_Vamp

    őstag

    válasz #82146048 #85 üzenetére

    Az a baj, hogy új videókártyával rengeteget lehet játszani, dolgozni, képet/videót megjeleníteni...vagy akármi, sőt ha nem passzol akkor akár meg is próbálhatod eladni. De ha befürödtél például egy FOR HONOUR collectors edition-al, akkor cseszheted is.... 60-80-1xx euró a francba, és még ha rossz is a játék játszani se tudsz mert a szervereket lelőtték (vagy játékos nincs), és az ígéretet a +20új pályáról már persze NEM TARTJÁK BE. (teljes hasra ütés, nem tudom volt e konkrétan ebből collectors edition, vagy hogy milyen módon csinált hálózatot, de ilyen játékból is van/volt pár).

    Szóval, hogy egyesek inkább vesznek HW-t és aztán kalózkodnak?! Teljesen megértem.

    Hogy még egy példát mondjak, volt valami játék.... első 2 rész rettentő sikeres...aztán jött a 3ik... valami "nehéz effektus 3" vagy mi volt a neve.... ami annyira gagyi volt, hogy több DLC után sikerült csak játszhatóvá és értelmes kerek történetté faragni a dolgot.... persze, a DLC-k nem voltak ingyen... A kiadónál senki nem kért élnézést, és nem is mentek miatta csődbe... ha pék olyan kenyeret ad el neked mint az a játék volt, akkor a fejéhez verted volna!!! (igen a mass effect 3-at hoztam fel példaként, gondolom leesett, de megannyi más játékot lehetett volna)

    Szóval ezért van az, hogy kispénzű emberek inkább visszafelé veszik meg a játékot. Egyszerűen ennyi rizikót bevállalni nekik sok. Havi 2 rossz döntés és 80-120€ mínusz... van még kérdés?

    [ Szerkesztve ]

    “When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

  • nonsen5e

    addikt

    válasz #82146048 #85 üzenetére

    A legjobb, amikor már az online videonézéshez is új hardvert kellene venned, mert a legális alternatívához csak a 23. generációs $600 címkével rendelkező Intel processzor vagy a legújabb GTX 2XXX széria támogatott, az ilyen, olyan és amolyan HDCP 23.5-tel felszerelt monitorral együtt az általuk megszabott (botnet a köbön) webböngészőben és operációs rendszeren. Ha ezek akár egyikének sem felelsz meg, akkor vagy teljesen nem elérhető a szolgáltatás, vagy kapod a 480p-s anyagot, bármennyit fizetsz.

    Az meg már rég kivesézett téma, hogy a moziban, vagy a megvett DVD-n kemény pénzért kapod a fél óra reklámot, míg a lekalózolt verzióban csak a film van. Az lenne a logikus, hogy az kapja a minőséget aki fizet érte, nem fordítva.

    [ Szerkesztve ]

    D4 klán: HunPH - invért privát rám

Új hozzászólás Aktív témák