Új hozzászólás Aktív témák

  • mihook77

    csendes tag

    válasz csibe1 #1 üzenetére

    Én kereskedő voltam, és volt olyan ügyfél, akinek hibás terméket adtam el véletlenül, vagyis úgy, hogy mikor kipróbáltuk, nem működött tökéletesen, de azt gondoltuk, hogy csak a körülmények miatt nem tudtuk rendesen kipróbálni, de majd fog menni. Visszahozta 3 napon túl, hogy nem jó. Mivel letelt a 3 nap, így szervízbe irányítottam (bárcsak kicseréltem volna neki!), aztán a hosszú szervízidőt nem bírta kivárni, eljött, és hiszizett, hogy adjak neki cseregépet a javítás idejére. Belementem (én hülye) úgy, hogy elkértem a szervíz papírját, ami az ő nevére volt kiállítva, de elvileg azzal lehet kiváltani a gépet, és aláírt egy átvételit, hogy átvette a cseregépet. 2 hét múlva felhívom a szervízt, hogy kész-e a gép, azt mondták a fickó már elvitte a gépét útlevéllel igazolva magát. Amikor felhívtam, hogy akkor hozza vissza a cseregépet, azt mondta, külföldön van, majd ha hazajön, akkor visszahozza. Mikor hazajött, meg azt mondta, hogy ott kinn a rendőrség lefoglalta mind a két gépet, és nem tudja visszaadni, de megfizeti a 80 ezer Ft-ot. Ennek már vagy 4 éve, azóta is fizeti.. :-) Szóval vannak ilyenek. Ja, és a nevét is leírom, ha már elmeséltem a sztorit: Dandos Antonio-nak hívják! :-)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák