Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz arty #104 üzenetére

    Pont ez az. Én is úgy voltam amikor megvettem a PS4-et, hogy majd vásárlok használtan játékokat meg minden. Aztán itt figyel az a pár játék, játszani nem játszok velük, eladni macerás és alig érnek valamit, csak foglalják a fizikai helyet. Idővel majd vagy odaadom a PS4 mellé, ha ezt eladom, vagy mennek a kukába.
    Nekem sokkal kényelmesebb megvenni online, és 15 perccel később már játszhatok is vele, mert letöltött annyi idő alatt, mint túrni a netet, hogy hol akciós, vagy hol árulják használtan, aztán átutazni a város másik végébe (jobb esetben) érte, ha éppen van raktáron, vagy ráér az eladó, aki megválna tőle használtan. És aztán akár néhány nap múlva játszhatok is vele :K Aztán meg folyamatosan pörgeti a lemezt, amit mindig be kell tenni, cserélgetni, ha átváltasz másik játékra, hiába másolta fel az egészet a belső tárhelyre...

    A GP-vel az a helyzet, hogy előfizetés, de nem hűségszerződés. Kellene 4-5 ilyen szolgáltatás, és akkor mindig arra fizet elő az ember, amit szeretne játszani. Nem kérik el előre az éves díját, bármikor lemondhatod...
    Amúgy ha már 8 évesen mennyibe kerül egy játék, Neverwinter Nights, majdnem 20 éves játék, Steam-en 16€ :D Biztosan meg lehetne szerezni valahogy lemezen is, ha lenne még optikai meghajtó a gépemben, de kb 10 éve nincs már.

Új hozzászólás Aktív témák