Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arty

    veterán

    válasz #16820480 #106 üzenetére

    az, hogy nem játszol a játékkal (én se) az nem a terjesztés módjának a hibája. szerencsére elférnek a játékaim, annyi nincs azért... és legalább figyelmeztetés is egyben/napi szinten, hogy "nem harácsolunk!" :D (DE!)

    online akkor veheted meg ha akciós, tehát akár 1-3 évet is várhatsz rá :D
    day1/preorder váráslásnál meg a fizikai példány is általában(!) megjön "indulásra"
    nyilván elképzelhető olyan helyzet, hogy impulzusvásárolsz és akkor a fizikai hátrányt szenved, mert nem kapod meg azonnal és ez elvesz az "értékéből", ezt aláírom

    egyik konzol sem pörgeti folyamatosan a lemezt, legalábbis én még nem találkoztam ilyen játékkal, install után/indítás után leáll a meghajtó.
    az igaz, hogy fel kell állni játékváltásnál és cserélni, de legalább látod a libraryd :D és nem egy szánalmas káosz, álá konzolos "library" (bezzeg a steam, és 15 év alatt nem sikerült "lemásolni", nyilván nem is cél, hogy rendezetten lásd, mid van - inkább konzumálj, vedd az újat! :( )

    az eseti előfizetéssel nekem az a bajom, hogy jön az időkényszer: lejátszani mielőtt lejár/kikerül a kínálatból :( nem óriási gond, de a kényszeresség néha elég "mérgező" érzés. ("játszani KELL, sietni vele!!")

    jah, a pécé nyomor :D (és most eljön ez is konzolra is, a lemeztelen gépekkel)

    [ Szerkesztve ]

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Új hozzászólás Aktív témák