Új hozzászólás Aktív témák

  • arty

    veterán

    válasz #16820480 #103 üzenetére

    szerinted konzolstudio ugyan akkor akcióz mindig-mindent, ugyanannyira, mint a konzolsarok? (nem tudom ezek léteznek-e, csak példa!)

    én most az iron man-al szemezek, 7990-13990 között mozog az ára a budapesti boltokat tekintve.
    vs. psn-en vagy akciós a héten - vagy nem.
    melyiknél van nagyobb esélyed arra, hogy oktober 4.-én jobb áron kapd? vagy oktober 25-én?
    +melyiknél van arra esélyed, hogy párezer bukóval eladd, ha nem jött be VAGY "nincs meg az 5 kiló játékélmény" ?

    csak beleírod az ízlésed... ;)
    a lényeg továbbra is a digit sztór problémaköre, ahol az árakban sokszor semmi valós piaci érték nem mutatkozik... simán találsz 8 éves, 20 ezres játékot, amit nem vagy csak alig-alig akcióznak esetleg lekerül végleg psn-ről. ennek a "kontrollja" a lemezes változat, ami 8 évesen esélyesen nem 20k lesz, de ha mégis, akkor irány a használpiac...

    nyilván korlátozhatja az ember a játékizlését a GP-re, meg a filmes ízlését a netflixre - sajnálni tudom, aki erre kényszerül ;) (meg magamat is, hogy ez az üzleti modell vezet a game as service nonszenszhez, mert pont az 5 órás AAA kod-klónoknál (amik már nem is léteznek...) nem fenntartható)

    ZD-t egyébként megvettem, lemezen, mert gondoltam ha nem jön be, el tudom adni... de sajna nem került rá sor és árban mára kb annyit sem ér, hogy megérné' az eladással foglalkozni :D

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Új hozzászólás Aktív témák