Új hozzászólás Aktív témák

  • arty

    veterán

    válasz #16820480 #61 üzenetére

    és ha nem akartál volna 2 évet várni? ;)
    és ha épp nem lett volna akcióban abban az 1 db digitális boltban ahol vásárolhatsz? (vs. árgép.hu 543 boltja / világ 832472987658275782 boltja, ebay, stb)
    remélem érted a problémát, amit az egy bolt koncepció jelent....
    szerintem egy játékot nem kilóra kell mérni.... a ZD 100 órája nem hasonlítható egy COD 5 órájához (tekintsünk el tőle, hogy te melyiket élvezed inkább). nekem az ilyen "kontent" (lol) az inkább hátrány, mint előny (nekem a játék nem munka, utálom "kipucolni" a kopipészt openworld játékokat - és pláne zavar, amikor ez már "kötelező" (AC széria legutóbbi 2 része)

    a preorderelő ne preordereljen és nem lesz gond :) egyébként meg nem csak ő szívja meg, hanem te is és én is (mert ez váltja ki azt a bizonyos kiadói mentalitást, amit látunk...)

    (#59) Csandi persze, hogy direkt negativ példát ragadtam ki :) és ha én codozni akarok, nem vigasztal a 7k-s AC.... nem a cod az egyetlen rossz példa egyébként. és az ilyenek "ellen" a fizikai hordozó egy jó alternativa. van kontrollod.

    [ Szerkesztve ]

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Új hozzászólás Aktív témák