Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    válasz dabadab #43 üzenetére

    Ahogy látom neked ez hitvita, kösz én ebbe nem megyek bele, egy elvakult hívőt nem lehet meggyőzni

    Amúgy nekem aztán mindegy de a Tesla ilyen árazás mellet mindig is réteg kocsi lesz
    És igen is ha a többi autógyár komolyan ráfekszik az elektromos autókra a teslat lenyomják mint a szöget eladásban
    Míg nem lesz elérhető áron elektromos megoldás addig nem fog rohamosan terjedni
    Okostelefon piac is akkor robbant mikkor elkezdtek jönni az olcsó de jó használható okos telefonok.

    És egy drága autónál az egybites emberek nehezen tudják bevállalni a hatalmas hitelt csak a név miatt, így ha jönnek majd az olcsó elektromos autót gyártók azok fogják letarolni a piacot
    Nem lesz benne bőr ülés és nem lesz olyan fejlett a vezetősegéd rendszer itt ott olcsóbbítás, de elektromos lesz élhető háttótávval és ez lesz a lényeg
    Én a drága elektromosokra nem is adnék támogatást aki ki tud csengetni 10-20milliót elektromos kocsira annak az én adómból is adjanak még pénzt hát a frászt,

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák