Új hozzászólás Aktív témák
-
aprokaroka87
nagyúr
Az ugye megvan hogy Android esetén is lehet(ne) árulni több áruházban az alkalmazásokat.
A vásárló meg ott veszi meg ahol neki szimpatikus.
Aztán ha meg a fejlesztő azt látja hogy egyik áruházban valami miatt jobban " fogy " az app, akkor érdemes elgondolkodni.[ Szerkesztve ]
-
jocobacsi30
csendes tag
(Úgy sejtem, hogy áttételesen a kötelezésre hoztad ezt példának. Előfordulhat, hogy szabályozás születik, amely engem olyan helyzetbe hoz, ami veszélyezteti a működésem, ekkor bírósághoz fordulhatok.)
Azonban ez az eszmecsere nem erről szól, hanem a túlzott piaci erő visszafogásáról a gazdaságialag kiszolgáltatotakkal szemben (igen jópofa, hogy itt pl. egy félmilliós iphone megvásárlója kiszolgáltatott egy másik piaci szereplőnek, de attól még igaz).
De mondok a másik fél szempontjából is valamit.
Ha tényleg kötelezik az Apple-t az ios megnyitására, akkor azt esetleg úgy kell megtenni, hogy az ne veszélyeztesse alapjaiban az Apple-t. Pl. átmeneti időszak biztosításával, vagy fokozatos bevezetéssel: először a kisebb forgalmú piactéri forgalmazók, majd a közepesek, végül a nagyok kínálhatnak a piactéren kívülről. (Bár a kicsik valószínűleg nem hoznak létre saját boltot, hanem használják tovább az Apple rendszerét.)
Hasonlóan igaz lehet ez egy esetleges xbox nyitásra is, ahol pár év átmenetet biztosíthatnak a Microsoftnak, hogy a mostani fejlesztéseik bekerülési költségeit visszatermelje a piactér, és felkészülhessenek a nyitott világra, vagy befejezzék a gyártást/szolgáltatást ha azt választják.[ Szerkesztve ]
Új hozzászólás Aktív témák
it Washington mellett 34 további államügyész támadja az Apple-t és annak alkalmazásboltját.
- Lightyear - befektetési app
- Rendszergazda topic
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Motorola Edge 50 Pro - több Moto-erő kéne bele
- BestBuy topik
- Mobil elektromos páramentesítők - de melyiket?
- Hobby rádiós topik
- Samsung Galaxy S25 - végre van kicsi!
- Honor 200 - kétszázért pont jó lenne
- Autós topik
- További aktív témák...
- Crucial 2x4GB DDR3 asztali RAM egyben eladó (megy dualban)
- French press gyűjteményem felszámolom :) A kettő együtt 2999 Ft
- ÁRCSÖKKENTÉS Rapture Monitor Arm TURRET SX állítható magasságú monitortartó 32"-ig
- Black & Decker töltőt keresek
- Kétrekeszes, óriásméretű céges postaláda eladó (új, nem használt)