Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz , #200 üzenetére

    azzal nincs is bajom, pénzből élünk, csak nem mindegy milyen ára van annak a pénznek
    itt a baj az, hogy a világmegváltó coin rengeteg ember zsebéből váltja meg a világot, akik úgymond ártatlanok ebben - és persze semmit nem fog megváltani, néhányak zsebe nagyon tele lesz, a környezet meg még nagyobb terhelést kap, azért az is erős, hogy durva áramkimaradások vvan a bánya miatt egyes helyeken -
    miközben majd lehet pc boltok mennek tönkre, mert nem fogják venni a komplett gépeket, meg egyébként a gépeket sem
    ma vagy intel igp-s gép, vagy dvga-s horror áron, amd igp-s megoldás is alig van, nincs olcsó gamer gép, de melós gép sincs
    de ha még erre hdd/ssd is ráfejel pfffffffff
    anno mikor kicsit mókáztam az új rtx-ekkel, mikor kezdett körvonalazódni mért fogynak/drágulnak a régi vga-k és mért drágulnak az újak is, le is lőttem magam, ez így nem buli
    akkor sem ha csak aprókat raktam a kártyákra, sokszor még aprót sem csak árában továbbadtam - persze ugyanannyit le is adóztam belőle mint a bányászok ( : -
    de nem gondoltam volna hogy a bánya megint él, még mindig él, azt hittem már néhány éve rég lecsengett ez az egész hülyeség

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák