Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bambano

    titán

    válasz joysefke #52 üzenetére

    jaja, nyilván windowsnál sosem fordult elő, hogy az x.y catalist az z játékkal bugzik, rakj fel egy régebbit, mert az 0.000009578395 fps-sel többet dob ki a vízbűlzoxigént játékban.

    meg olyan sem fordult elő windowsnál, hogy tegnapi a vírusdefiníciód, ezért ma benyeltél ezt meg azt, vagy rakj fel újabb sp-t, mert ennek kell, de ha felrakod, akkor másik dx-et is kell felrakni, meg le akarok játszani egy filmet, de nincs hozzá codec, akkor vadászd le a nagyongeekcoolrulez.verpista.hu szájtról a legújabb codec packot, de ezt csak a nagyon beavatott király haverok tudhatják.

    persze, ez mind fikció volt... ahha.

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

  • fordfairlane

    veterán

    válasz joysefke #52 üzenetére

    Nekem is hasonlóak az élményeim Linuxszal, én abszolute meg tudom érteni. Többek közt én is ezért nem tértem át desktopon. Szerveren nincs vele ennyi gond, ott tűrhető.

    x gon' give it to ya

  • #13260800

    törölt tag

    válasz joysefke #52 üzenetére

    Jómagam is kipróbáltam jó néhány Windows verziót. Összességében hálás vagyok neki és az MS--nek. A 2000-es évek elején degeszre kerestük magunkat néhány víruson. Kedvencem a Blaster volt. A főnököm dörzsölte a kezét és duruzsolta az orra alá, hogy kaszálunk :D kaszáltunk is gépenként 5000 ropi és hegyekben álltak a szervizben.

    Hál isten az MS úgy alkotta meg főleg a régebbi verziókat, hogy könnyű legyen őket elbarmolni ezen is szépen kerestünk.

    Az Internet Expolerer 6-nak köszönhetően amit az MS azon oknál fogva nem fejlesztett, hogy szabvánnyá váljanak (hál isten nem jött össze nekik) szintén szépen kerestünk. Amennyi szart az össze szedett egy átlag család-nál az valami döbbenet. Szerencsére az MS-nek évekre sikerült megakadályozni a WEB fejlődését. Így mi is szépen kerestünk rajta. Természetesen az Internet Explorer 7 - 8 is rossz lett lehetett dupla pénzt kérni a webfejlesztésért mert egyszerűbb volt az IE-nek saját CSS-t írni mint más módon szarakodni. Jött is a lové ebből is.

    Szerencsére a gyártók is rossz drivereket készítettek igen gyakran szintén jött a pénz bőségesen mert a next next next finish csődöt mondott.

    A legtöbbször triviális dolgokért számláztunk nem kicsi összegeket. És még pofátlannak sem mondhattuk magunkat mert dolgoztunk vele az időnk elment még ha a meló sokszor nevetséges is volt.

    Hál isten az Office felületét megváltoztatták természetesen ebből is jött a lové, a Vistát elszarták ebből is jött a lové. A Windows 8 felületet is adna munkát de mostanra elértünk oda, hogy a Userek nem akarják szopatni magunkat az MS aktuális rémálmaival és lassan minden gáncs ellenére elért a Linux oda, hogy aki át tud állni az irgalmatlan gagyi Csempére az valószínűleg át tud állni Ubuntura is.

    További szerencse, hogy terjed a felhő és úgy általában a webes programok. Inkább azok. Mint még egyszer egy olyan cég aki ilyen pofátlanúl akasztja meg az egész informatikát egyszerűen azért mert évekig valós konkurencia nélkül azt csináltak amit akartak. Szerencsére már látni a végét.

    Az MS Office meg önmagával nem kompatibilis. Fájdalamas, hogy mennyire nem képes kezelni a régi saját dokumentumait. Volt , hogy Open Office-szal kellet újra menteni, hogy az újabb MS Office meg tudja nyitni a saját formátumát. Na ezekre bízni egy állam dokumentumait meglehetősen vicces. 97 hány éve volt?

    Lubuntut használok, a Unity előtt Ubuntut. De próbáltam több mást is. Sajnos a Gentoo-ba nem tudtam bele szokni. Mai napig sajnálom, majd talán ha több időm lesz rá.

    A Linuxos cumijaim nagy része abból adódott, hogy a hardver gyártók nem csináltak Linuxos meghajtót.

    De milyen már a sors? Mit hallok a minap az Opera nem adja ki új böngészőjét WP mobilra mert olyan picike a piaci részesedése :D , hogy nem éri meg nekik. Óóóó istenem kegyes vagy :D

Új hozzászólás Aktív témák