Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • javie

    csendes tag

    nekem ellopták az iphonom, még 2 éve. csúnya 2 éves előfizum volt rajta, ellopás után még 1,5 évig sínylődtem de nem ez a lényeg. bizony ahogy az előttem szóló mondta, pénzt kérnek mindenért, t-mobile-nál is le akartam tiltatni, nem elég hogy minden bajom volt, 1,5 évig fizettem már valaki más telefonjának törlesztőjét, még fizessek, egy rohadt letiltásért is ( ami nekik sem fizikai, sem szellemi energiákat nem emészt fel, 1 darab klikkelés...) persze elmentem a rendőrségre, persze kitöltöttem csomó papírt. semmi eredmény (és ezáltal semmi értelmét sem látom) - kérdezem én, minek van GPS a telefonban, ha nem lehet lenyomozni? :) minden amerikai filmből ez folyik a csapon is, hogy bámit bárhogy megtalálunk. hát itt magyarországon ez nem így megy. megkérdeztem megoldható e, egy egyszerű nem volt rá a válasz, szerintem, csak nem akarták rám pazarolni a drága idejüket... :)

    [ Szerkesztve ]

    "Time is a flat circle!"

  • javie

    csendes tag

    válasz matyi012345 #27 üzenetére

    mert szerinted ha ellopják a 400.000 Ft os (akkoriban) telefonom, amire befizettem 20 ezret kezdőrészletnek, és ellopják fél év után, akkor a T-Mobile azt mondja, "Ja oké semmi baj, ne fizesd tovább?" :) Aláírtam egy szerződést (amit mindenki aláír, ha előfizetésre vesz telefont) hogy ha törik ha szakad, ha el lopják, ha eltünik, neked azt ki kell fizetni. Ez amugy evidens. Nem a T-Mobile fogja magára vállalni a veszteséget... Ennyi erővel bemegyek kihozok 5 iPhone-t, másnap bemegyek "JAJJ ELLOPTÁK" és van 5 iPhone-om ingyen?! :D Széép lenne.. :D

    "Time is a flat circle!"

Új hozzászólás Aktív témák