Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • transmission

    tag

    válasz mfercso #41 üzenetére

    vagy épp rögtön eladja..

    http://www.neobux.com/?rh=6C616375733131 Internetes pénzkeresés! Ha többi infó kell, privátban írj!

  • Tamy

    senior tag

    válasz mfercso #41 üzenetére

    "...aki meg van olyan hülye hogy telo lopás után csak a simet veszi ki annak reszeltek."

    Reszelni nem hinném, hogy reszeltek neki. Tudomásom szerint a tiltáson kívül más egyebet nem tesznek vele. Be lehetne mérni, és lekapcsolni a tettest, de az olyan költséges lenne, hogy nem ér annyit a teló. Elképzelhető, hogy ez a szokás az évek során változott, és a mai esetenként több százezres telóknál már megtérül, de szerintem nem jellemző, hogy valakit kilométereken át követnek. Persze az adott imeivel nem fogja tudni használni, de ebből a szempontból mindegy, hogy tiltás előtt, vagy után cserélteti ki.

    A témával kapcsolatban viszont több információt vártam volna:

    " A tulajdonosok pedig a korábbinál jobban aggódhatnak, ha elvesztik vagy ellopják a készüléket, hiszen egy okostelefon eltűnése nemcsak közvetlen anyagi kárt jelent, hanem a rajta tárolt adatok illetéktelen kezekbe kerülése ennél sokkal komolyabb gondokat is okozhat."

    A telón tárolt adatok törléséről vagy esetleg visszaszerzéséről egyetlen sor sincs a cikkben, pedig ez is lényeges lenne. Úgy tudom a Motorolánál van például lehetőség távolból (neten keresztül) letörölni a telón tárolt dolgaidat, hogy aztán ez a gyakorlatban mennyire használható arról nem tudok nyilatkozni, nincs okostelefonom.

    Egész életemben azon gondolkodtam, hogy kéne valamit dolgoznom. Ezért aztán a végén nem is maradt rá időm.

Új hozzászólás Aktív témák