Új hozzászólás Aktív témák

  • Bigyo13

    őstag

    válasz szabacsik #828 üzenetére

    Az aplikáció CSAK eredeti gyári Pl. Samsung ROM-on indul el! És ROOT nélküli telefonon működik biztosan!
    Az app. egyébként már nem kötelező, ha egyszer a SIM-en aktiválva van a szolgáltatás AUTOMATIKUS módra állítva... :K Viszont azt nem tudom, hogy custom ROM-on is megy- e a SIM-ről kiolvasás app. nélkül a terminálokon, mert azt nem tudtam tesztelni! Biztonsági csatornák blokkolhatják, ha érzékelik a custom ROM-ot! :U

    (#832) szabacsik: Magát a hardveres kommunikációt tudod tesztelni másik NFC-s telefonnal, de otthon csak azt, hogy a telefon engedi -e a kifelé NFC kommunikációt! Működik a Spárban Pl. az SSH "kiolvasás" app. nélkül és teló kikapcsolt állapotban is! Ezt tudtam tesztelni! A fizetésnek is működnie kell, ha bevan állítva a SIM-re még az app-al a dolog, amikor aktiválva lett a szolgáltatás!

    (#833) hedgehog: Működik! Mert nem az applikáció továbbítja az adatot a terminálnak, hanem a SIM kártya! A külső terminál "adja" az energiát a kiolvasáshoz az akkuban lévő NFC antennán keresztül és csak SIM beállítás és NFC bekapcsolás kérdése, hogy az adatot kitudja-e olvasni! Egyébként nekem Galaxy S3 Vodás telón Vodás gyári ROM-al jelenleg is fenn van a Telekom Mobiltárca app. és elindul és beállítható minden! :B

    Samsung Galaxy S3/S5

Új hozzászólás Aktív témák