Keresés

Aktív témák

  • bitpork

    veterán

    LOGOUT blog (1)

    válasz Graphics #2443 üzenetére

    Ahol nincs más tevékenység ott jelezheti ennek szükségét pl.

    (#2444) AMD_ok : Ez nem kötelező semelyik félnek. De a prémium tagság egy szűrő mint már sokadjára írom. Nem több a júzer mint más, de az oldallal való együttélése okán már lehet indikátor a modik felé.
    Nem mellesleg a fórum már a topikgazdasággal szétszakadt, mert sokuk esetében nem arról szól a titulusuk, hogy szolgálnak, hanem magának a megkülönböztetésnek. Semmilyen visszajelzés nincs erről. Mielőtt bármivel megvádolsz, én is voltam és magamtól adtam vissza ;)

    (#2445) mate3553 : az értelme az lenne, hogy a megosztottság megszűnne és végre nem a rangért magáért csinálnák páran, hanem a segítség vezetné őket. Az alázat a feladat iránt a vesszőparipám (te már a regnálásom után lettél modi ha jól emlékszem, de keress vissza az adott topikban)

    (#2446) Habugi: nem arról szól hogy ki mennyi időt tölt a topikban, ami a szívéhez közel áll. Arról szól h az ottani tevékenysége elfogadott és megértett(tehát hasznos) vagy csak megtűrt és kényszerű. Arról szól, hogy Önként nem jelentkezek topikgazdaként másik topik felügyeletére, ha arra felkérést nem kapok - nem gyűjtöm csak úgy a topikokat mert "el tudom látni a feladatot", hanem teszem a lelkiismeretem által megköveteltet hogy segítsem az ott élőket. És ez utóbbi nem a hsz törlésben merül ki, hanem a hozzáértő önzetlen segítésben és példamutatásban.

    2all: nem akartam én ilyen vitát generálni, kérlek felejtsétek el hogy felvetettem :R

    MOD:
    (#2448) Intruder2k5: mint ahogy a modik sem tudnak hibátlanul működni. Mi több a topikgazdák között is sok az olyan aki nem az általam említett alázattal áll a feladathoz. Mond el itt mindenki előtt, hogy hányan adták vissza a tg rangot önszántukból, a topikjuk megóvása érdekében? Hányan lettek megfosztva a tg rangtól bármilyen visszajelzések alapján? Egyáltalán van-e pl neked bármilyen szándékod ilyen téren segíteni a közösséget és a modikat? Nagyon hosszan tudnám ezt a témát folytatni, de nem itt a helye . Állok rendelkezésedre PMben vagy az ismert elérhetőségeimen :R

    [ Szerkesztve ]

    https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

Aktív témák