Aktív témák

  • maxxenergie

    senior tag

    válasz #51736960 #2733 üzenetére

    Nekem sem volt soha ilyen problémám, de sokaknak van és szerintem igen is egy saját hirdetésnél (pl: Va..ra is lehetőség van rá) eldönthetem, hogy mi maradjon és mi nem, mert ahogy néztem rengeteg hirdetésnél (még1 nem az enyémeknél) láttam már a nagy savazást oda vissza ár stb miatt...

    Holott a modik apródok stb... is mindig azt írják mikor takarítanak, hogy csak vételi szándékkal írjanak, eladó döntése mit miért és mennyiért hirdet .. HSZ-ok úgy ömlenek az ilyen hirdetésekhez /egyébként néha jogosan teszem hozzá de akkor is), hogy nincs vételi szándék, nem ismerik az eladót, nem látták a terméket és nem utólag ... mert arra ott az értékelés ha valami nem volt jó és vásároltál is, és attól mert neked nem jó, lehet a következő vásárló észre sem veszi és kell neki ....

    Szóval én hasznosnak tartanám akár alap vagy akár Prémium ociónak is majd ha ott tartunk akkor, ha van valami nagy kalap és be tudod dobni (vagy valami fórum erre külön ahol lehet érdemben javaslatot tenni) kérlek tedd meg, ha még vannak itt olyanok akik támogatják egy már biztos :C

    ◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

Aktív témák