Aktív témák

  • westlake

    félisten

    válasz Sirandrish #2611 üzenetére

    Ahogy hallottam, nem lesz olyan kemény fából faragott felhasználó, aki ellen tudna állni a RIOS6 terror-nak (milyen ötletes). Én azt tippelem, hogy a mostani blokkolók 20%-ka vesz majd prémiumot, a maradék 80% pedig inkább kikapcsolja a reklámok tiltását.

    #2615: Ahogy látom még mindig nem világos, hogy mit is szeretne a staff. Őket nem az zavarja, hogy Jolika manikűrözés közben olyan céges gépéről olvassa a PH!-t, aminél valamilyen tiltás van "gyárilag", hanem az, hogy boldog-boldogtalan szándékosan blokkoltatja a reklámokat. A kettő között nagy különbség van. Pontosan meg tudják mondani, hogy melyik felhasználónál miért nem jelenik meg a reklám. Nyilván nem fogják elvárni, hogy Jolika miatt a céges rendszergazda konfolja át a szervert. Azt szeretnék elérni, hogy a felhasználók vagy támogassák az oldalt (legyen prémium), vagy ne blokkolják szándékosan a reklámokat. Mondjuk megértem, hogy egyelőre még kommunikációs zűrzavar van, bár többször le lett már írva, hogy mit szeretnének elérni.

    [ Szerkesztve ]

    Play nice!

Aktív témák