Új hozzászólás Aktív témák

  • Morden24

    nagyúr

    válasz Penge_4 #5 üzenetére

    Alkalmas, de ahogy mondtad, azok már kész vannak (télleg, Chrome feltörésről miért nincsen még hír?), viszont most az új buzzword az onlány tartalomhozzáférés, és gondolj csak az Androidra, Chrome OS-re, stb.
    Ingoványos a talaj, valószínűleg pont ezért fognak tetűlassan haladni, ahogyan a Zune és az iTunes is teszi (bocs, a Zune nem sima tetű, hanem a terhes anya fajta), de muszáj elkezdeniük valahol, hát elkezdik a másik oldalról (feltételezem, hogy már régen elkezdődtek az egyeztetések egy market ügyében is, de addig is melegen tartják a dolgokat).

    Ha tolerálják, hogy kétes forrásból származó zenéket töltenek fel, akkor a jogvédőkkel gyűlik meg a bajuk, ha nem tolerálják, akkor pedig a felhasználókkal.

    Majd legfeljebb eltűnik a zenéd, és marad egy kiírás, mint a YouTube-on :D

    P.S.: Finoman hozzáteszem, hogy ugyanezt a rendszert én videoanyagokkal tudnám elképzelni (na azt, ha összeegyeztetik, hogy én feltölthetem/aktiválhatom a megvásárolt dvd-imet és br-jeimet, akkor esetleg használni fogok Google terméket), akkor érdekelne is. Zene kurvára nem érdekel, ami kevés van, az a gépen is jól érzi magát, egy sync-elés a telefonnal meg nem esik nehezemre.

    szerk.: Szóval röviden, azért kell +1 szolgáltatás, mert azon keresztül is becsatlakoztathatsz új felhasználókat. Ráadásul ez is lehet egy alappillér a Google által áhított de eddig tőle megtagadott social networking építkezésben.

    [ Szerkesztve ]

    Sectumsempra - For Enemies

Új hozzászólás Aktív témák