Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dajkopali

    addikt

    válasz Depression #4 üzenetére

    "Amikor rögtön felismerik, hogy nem közéjük vagy való. És én valóban nem"
    Addig jó - pestieknek és nem pestieknek -, amíg így érzed :)

    "fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

  • GReddy

    tag

    válasz Depression #4 üzenetére

    Hmm.. Itt is Nagy Falunak hívják. Ha ez megnyugtat - engem is néztek vidékinek (pedig sajnos szédülök a földúton) és SAJNÁLATTAL fejeztem ki nemleges válaszomat. Negyven éve élek itt. Gyűlölöm. Egy undorító, mocskos, lepattant pöcegödröt csináltak az otthonomból... emlékszem, a hetvenes években feljelentett a szomszéd egy 20x30 cm graffiti miatt. Egy egész utcáról mosatta le a kmb a graffitiket! Ne félj apukám, azóta nem volt flakon a kezemben... Problémák? Emlékszem a tanács előtt tarkóncsapta a cigányt gumibottal a rendőr, és ordított:

    "Nem dolgozol??? KMK-s vagy??? Bomlasztod a rendszert??? Lecsukatlak!!! - és üti." Ma meg rohan a barma az "ombucmanhó". És a szörnyű, hogy hagyják.

    Miskolcot egyébként nem szeretem. Nagyon sok ott a cigány. erőteljesen pigmentált polgártárs. De laktam nyugat-magyarországon, imádtam!!!! Ha lenne normálisan megfizetett munka, soha nem jöttem volna vissza ide Trógerfalvára. De sajnos vidéki nagyvárosokban (mindben) élni csak úgy lehet, hogy oda születsz. Bevándorolni csak saját céggel, bejáratott vállalkozással lehet. Nagyon egyszerű - amikor elmégy egy állásinterjúra, és van még ott tíz másik, (A Bözsi néni unokaöccse, a Béla szomszéd barátja, az unokanővérem szomszéda, egy vadidegen... ) akkor ott nem rúgsz labdába. Akkor sem, ha te vagy a legjobb. (szomorú tapasztalat) Úgyhogy én elmentem rendszergazdaként (nagyvállalat, multi) dobozokat rakodni. Hetvenezerért. (2000-2002) Mert kellett a pénz. De nem volt elég. Úgyhogy ha valaki még egyszer azzal jön nekem, hogy olcsóbb vidéken élni, azt komolyan leütöm. (Mi olcsóbb bazze, a teszkóban a tej? A villanyszámlád? A víz, vagy a távfűtésed? Mégis mi olcsóbb???)

    Kösz, ha elolvastad.

    Dominate the woods... The Bowhunter.

Új hozzászólás Aktív témák