Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janeszgol

    félisten

    válasz janeszgol #6 üzenetére

    Annyit azért hozzátennék, hogy a Xs egy baromi jó minőségű telefon. Talán a Huawei oldaláról láttam csak hasonlót. Ma is van benne potenciál, de aki állandó csúcs élményre vágyik, már régen lecserélte egy 12 Pro-ra vagy Pro Maxra.

    2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

  • whatwhatwhat

    aktív tag

    válasz janeszgol #6 üzenetére

    Pont azzal kezdtem, hogy "aki csúcskészüléket vesz". Azt abszolút megértem, hogy valaki nem cseréli gyakran, mert nincs szüksége az aktuális csúcsra. De ő meg minek venné meg az aktuális csúcsot. :F
    A 200-ezres laptop sem csúcskészülék.

    #7adamssss
    Pont megerősítetted amit mondtam, az SE nem csúcskategória. A hsz-em azért született meg, mert a kolléga azzal érvelt, hogy az i6s-t nem kell lecserélni, mert még most is jó. Az i6s csúcskészülék volt. Az SE más téma.

    #9Grafiqs
    Ha tényleg szeretné azt, amit egy csúcskészülék nyújt, akkor lecserélné pár év után, mert akkor már nem nyújtja azt, amit egy csúcskészülék nyújt. Azt mondod, hogy az átlag ember csak használni veszi a telefonját, nem akarja a legjobbat. Akkor újra megkérdezem: minek vett csúcskészüléket? :F Csak azért, mert az sokáig használható? Régen ez még jó ötlet lett volna, de ma már bőven használható egy középkategóriás telefon is sok évig. Anyagilag sokkal jobban megéri egy középkategóriásat venni, még akkor is ha csak fele annyi ideig tartod meg, mint egy csúcskategóriásat.

    #13PavelVagyok
    A csúcskategória 400 körül kezdődik. 100-150 ezerért pedig lehet minden szempontból tisztességes telefont venni. Akár még iphone-t is. Lehet matekozni, melyik éri meg anyagilag.

Új hozzászólás Aktív témák