Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SaGaIn

    senior tag

    Nem azért mondom, de kétségeim vannak a nyár végi megjelenést illetően.

    A Win 7 esetében már fél évvel a megjelenés előtt béta (amikor már az összes funkció fix volt) volt 3-4 hónappal megjelenés előtt meg RC verzió.

    Ellenben itt még az insider previewnál tartunk, meg ott, hogy beígért alap funkciók hiányoznak. Nah most vagy összecsapják, hogy "kész" legyen nyár végére és még egy fél évig pachelgetik az ordító hibákat, hiányosságokat (DLC-k ;] ), vagy a megjelenés lesz eltolva évégére. Megjegyzem ez utóbbi lenne a jó döntés.

    A megjelenést egyszer lehet elszúrni, ha hibásan, hiányosan jelenik meg, lehozzák az újságok a sok tesztet, utána hiába foltozgatják fél évig mindenki elkönyveli hogy szar, fagyogat és kész a hatalmas bukás.

    Jobban örülnék, ha év végére lenne tolva a megjelenés és tényleg kész rendszert kapnánk nem egy féligkészet.

    [ Szerkesztve ]

    "DOS addresses only 1 Megabyte of RAM because we cannot imagine any applications needing more." Microsoft in 1980 "We can" -said Google, than they made Chrome. What happend next is history.

  • SaGaIn

    senior tag

    válasz Воланд #22 üzenetére

    Úgy látom nem olvastad el rendesen amit írtam.
    Nem az zavar, hogy minek hívják. Hanem, hogy közel sincs olyan állapotban, mint a Win7 ugyanennyivel a megjelenés előtt. Annak meg jelenésekor én már fél éve az atomstabil utolsó bétát nyúztam és minden funkció működött nem fagyott meg emlékeim szerint egyszer sem a fél év alatt. Tegyük hozzá hogy egy akkor korszerű új hardveren futott.

    "DOS addresses only 1 Megabyte of RAM because we cannot imagine any applications needing more." Microsoft in 1980 "We can" -said Google, than they made Chrome. What happend next is history.

Új hozzászólás Aktív témák