Keresés

Aktív témák

  • vilmaboy

    őstag

    válasz nguru #5256 üzenetére

    nem kekeckedésből, de egy láva 7000 használtan bármilyen típusban. 13 szettben újjonan. A kazán elküldséről scak anyit, hogy ha betartod a fesz értékeket max + 3-4tized volt, akkor nem száll el semmi. Én is kéket szívtam. 0,6mgost. ha a 30as váltószámot használom, akkor nekem 0,6*30=18-as liquid kellene. gyakorlatilag 6ost pöfékelek, mert a 12is már kaparja a torkom. Szerintem felesleges 2db Ego akksi. inkább akkor már a lava. Én bánom, hogy egot vettem. szép - jó... tartaléknak... A kóstoló pack jó dolog valóban, de szerintem drága. Én kiválasztottam 5-6ízt ami érdekelt és azokból szelektáltam. pl havannát és görögdinnyét nem szívnék... Most már van 2 fő ízem. Mindig abból rendelek + 1et amit kipróbálok 10milivel... Ha csak a pöfékelés a cél, akkor igazat adok, hogy az ego egy ideális választás. de ha finomat és variálhatót akarsz, akkor kell a lava. minden liquid más feszen jó. a 2,4es fejet 3,8-4,4ig használom mindenféle fesszel... :U

    A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

  • kisgyerek85

    senior tag

    válasz nguru #5256 üzenetére

    Nem estem. A mostani szettemmel elleszek egy ideig. Csak nem volt olyan egyszerű az analógról váltani. Ugye mindenki a rendes cigi méretet keresi és én is inkább beáldoztam azt, hogy sokat kell töltenem. De mint látszik gyorsan ráuntam. Viszont keveset is fórumoztam előtte, mert ilyen volt szabályozós cuccba bele sem botlottam. joye-kat minimizerrel hajtom, meg van két vatelines patronom is.
    V3 helyett én Mini nova-t rendeltem inkább hozzá, mert írták, hogy ezzel aztán tényleg nincs gond. Csak tölteni kell meg szívni. V3 meg sokaknak megrepedt. Bár lehet azóta dobtak piacra egy tökéleteset.? A sok pozitív tapasztalat után én nem olvastam át a V3-nak a topicját.

    Eddig nagyon rendben van a cucc, nagyon tetszik :)

    más:
    Erre mondjatok nekem okosságot. Adott egy minimizer patron amit egy fullra töltött joye 510 aksi nem hajt meg. Ez az aksi meghajtja a Turbo 510 patronomat és a T3 kazánomat. Viszont a minimizer patront az új Ego Spin meghajta még alacsony volton is + a másik joye aksim amit 5 perc után levettem a töltőről a teszt erejéig azzal is működik. ?
    Kicsit húzassam le a fullra feltöltött aksimat, hogy beindítsa a minimizert? Vagy mit csináljak vele? Szárazra van törülve, fújva a csatlakozó feje, szóval nem azzal lesz a gond.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák