Aktív témák

  • Sn00PiG

    aktív tag

    válasz kisgyerek85 #9539 üzenetére

    Huh, asszony még nem kóstolta meg az abszintot, de jelentem olyan méregzöld színe van, hogy egy átlátszó tankban (pl. Mini Nova) eszméletlenül néz ki :D 6%-al csináltam, remélem ízleni is fog neki.

    Viszont én 3-at is megcsináltam gyorsba magamnak, mindegyikből drippeltem:
    A Sweet Cake baromi édes, de nekem nagyon bejön az íze, ilyen kekszes-piskótás feeling.
    A Cafe Brasiliano tényleg egy erős pörkölt kávé egy enyhe tejszín ízzel. Reggelre tökéletes :)
    A legmeglepőbb viszont ez a Green Cow volt: érezhetően van benne koffein, a színe baromi érdekes (maga az aroma tejfehér, leves zavarosfehér lesz tőle, szerintem ezért van a nevében a Cow), az íze pedig ugyan erdeigyümölcsös, de van egy beütése amit nem tudok meghatározni, viszont az csak még jobbá teszi a löttyöt :D

    Choco Snack illatra Tiramisu szerű, ezért nem próbáltam még, a Jungle Juice pedig durván rágó/tuttifrutti illatú, kis százalékban szerintem energiaitalos íze lesz, nagyban golyórágó.

    Összességében ezek jó cuccok nagyon, meglepődtem rajta mivel DV aromát és Maximum Smoke-t még nem használtam, viszont remek minőségűek.
    Érés után majd írok plusz véleményt ;)

    Nokia Lumia 625 - Innokin iTaste SVD - Rocket

Aktív témák