Aktív témák

  • Ren Hoek

    veterán

    Zöldben ilyen nincsen? eVaporizer :DD Kaliforniában már vannak fű-automaták. Több féle verzióból lehet válogatni. Az AIDS-es és rákos betegeknek jól jön mint fájdalomcsillapító, és étvágy visszahozó cucc. Beleteszik a kis vaporizerbe és káros anyagok nélkül szívható mint gyógyszer.

    Viccen kívül, volt egy év mikor bulikon mindig elfogadtam a cigit. Aztán kezdett nappal hiányozni. Elsőre ártalmatlannak tűnik az egész, egy cigi nem cigi. Aztán lassan elszabadul és nem lehet megfogni. Pár sör elfogyasztása után már csúszott egy szál. Mindig bekínálják az embert, nem lehet nemet mondani... Aztán kezdett nagyon idegesíteni, hogy minden reggel dohányt krákogok fel, vagy valami ocsmány vizipipa aromát (ugye kiderült a víz nem sokat szűr rajta, ráadásul sokkal tovább tartják lent a hideg füstöt 1 pipa = 100 cigi) Így írtam egy "NEM CIGIZEK" papírt magamnak. Ott volt a zsebemben, ha elmentünk piálni... az volt az első nap amikor zsebemben lévő papírt szorongatva visszautasítottam az első vendégcigit.

    Azóta félévente 1-2x csúszik be max egy szál. De megtanultam hogy ezzel a rendszeres alkalmi buli cigizéssel lehet rászokni a legkönyebben, nagyon nem ártalmatlan a dolog. Bátyám most szokott le talán 10 év után...

    Amúgy Tildy jól mondja, az egyik legaddiktívabb drog a cigaretta.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák