Új hozzászólás Aktív témák

  • zed01

    őstag

    válasz rt06 #110 üzenetére

    a nemzetbiztonsagos fud-ot meg legy szives hanyagold, csak sajat hozzanemertesedrol teszel vele tanubizonysagot

    Majd hasra estem a sok érvben.
    50 millió

    es azt is erted ugye, hogy nem azt irtad, hogy korabban nem azt irtad, hogy te tokeletesen elegedett vagy a linux-szal, hanem meg akartal gyozni rola mindenkit, hogy az sokkalljobbabb

    Nem akartam senkit meggyőzni arról hogy a linux jobb (magam is használok windowst), pusztán rávilágítottam többek között olyan tévedésekre miszerint a linuxra úgy kell egyesével összevadászni az alkalmazásokat.

    ("...még külön drivert sem kell telepíteni, ugyanis minden drivert a rendszermag tartalmaz, egy kivételével a videokártya...")
    hulyeseget irtal, vagy szimlpan csak hazudtal, ezeknek semmi koze a raid vezerlohoz (es az wifi stick-eket megint kenyelmesen kifejelted)

    Jó, akkor korrigálom. Az esetek 99 %-ban a linux úgy települ hogy még külön drivert sem kell telepíteni, ugyanis minden drivert a rendszermag tartalmaz, egy kivételével a videokártya driverét kell kézzel telepíteni, de az is úgy működik hogy telepítés végeztével felajánlja az ubuntu a drivert csak leokézod és települ. Persze vannak hardverek amit a linux abszolút nem ismer fel, de ezeknek elenyésző a száma.

    [link]

    ne bongeszd, de akkor kerlek, ne is irj hulyesegeket (foleg ne ugy, hogy a vegen leoltasz mast, amiert hulyesegeket ir)

    Az a jól fejlett igazságérzetednek nem tűnt fel hogy az az ember olyanokat írt amik nem igazak a linuxra, többek között hogy egyesével kell összevadászni az alkalmazásokat.

    “Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

Új hozzászólás Aktív témák