Új hozzászólás Aktív témák

  • [CsuCsu]

    őstag

    válasz b. #64 üzenetére

    Egy szoval nem mondtam, hogy a magyar Netflix megerne. Szerintem nem eri meg, de nem ez volt a vita targya. A nyelvismeret oktatas fuggo, sok orszagban eleg jo atlagosan ahhoz, hogy elvezhetoen nezzek az emberek.

    #65 bunfi
    Az elso ervedet nem ertem. Nyilvan tobb eroforras kell a jatek streameleshez, mint filmek eseten. Emiatt meg annal is szarabb a kiadonak, ha nem otthonra adja el. A kiado ettol fuggetlenul csak akkor fogja nyujtani, ha megeri neki, tul sokat pedig nem kerhet el, mert akkor kutyanak sem fog kelleni.

    A masodik erved pedig puszta demagogia, mintha a kiadok csak a rosszat akarnak nekunk. Ok penzt akarnak, amit jobb jatekok keszitesevel ernek el, mint a konkurencia. Minel nagyobb a profit, annal jobb megeri egy ujabb egysegnyi fejlesztesi raforditas. Alapveto kozgazdasagtan. Egyebkent szerinted fejlesztenenek dollar milliokbol jatekokat, ha csak 10 ember venne meg oket? A vasarlobazis nagysaga hatarozza meg a raforditas merteket.

    #66 pomorski
    Ha szerinted rossz a szolgaltatas, azt jelenti, hogy nem tartasz ra igenyt, tehat nem erdekel. Ha jonak tartanad, a mielobbi megvalosulasaban lennel erdekelt. Tehat magadnak mondasz ellent, ha megis erdekel.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák