Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gerii

    addikt

    válasz xmaas #19 üzenetére

    Ahogy előttem is írták, 2 perc életet ment (ne vegyél 2 percig levegőt, pont annyit fog számítani).
    Ezt a rendszert sem a PESTIEKnek találták ki, ahogy a kanyarfényt sem. :U Ha tisztában lennél olyan alapvető dolgokkal, mint hogy alsóbbrendű utak is vannak, amiken ritkán járnak, vagy éjszakai vezetés, akkor tudnád mire való.

    A sofőr egymagában bevágódik az árokba, nem fog a valószínűleg szanaszét tört telefonján májerkodni félholtan, majd bemondani hogy a töketudja milyen falu utáni 23,7km-nél van a bozótosban, 3G-s erőhatásnak volt kitéve, 2 utassal, x légzsák nyílt ki. A rendszer ezeket azonnal közli azon a beépített GSM rendszeren amit minden egyes mobiltelefon is használ, ezáltal nem hekkelhető jobban azoknál.

    "Es mekkora duma hogy kevesebb halalos baleset lesz rohogni tudnek, hat nem is gondoltam volna eddig hogy egy gps rendszer majd megallitja az utkozest 2 auto/auto meg masik targy kozott en butuska."

    Többen fognak meghalni emiatt? Nem, kevesebben. A "gps rendszer", ami nem gps rendszer, nem fogja megállítani az ütközést, mivel nem balesetmegelőző rendszer, hanem életvédelmi eszköz. Az utolsó szó helytálló.

    A "teljes lehallgatórendszer" pedig az istenített telefonod, a wifi-s otthoni cuccaid zajszűrős mikrofonnal és !kamerával!, és persze GPS-szel. (A kocsik tök ugyanazt a hálózatot és operátorokat használják).

    Szóval engem nyugodtan lehallgathatnak, amint a fos zenémet hallgatom vezetés közben, cserében be tudom kötni magam, van a pofám előtt légzsák, vizes úton is hatékonyan lelassulhatok az ABS és az ESP segítségével, ha nem figyelek még magától is fékez a rendszer, majd hívja a mentőket amíg én azt sem tudom hol vagyok. Cserébe én túlélem, más pedig meghal a lehallgatásbiztos autóroncsában a világ legbiztonságosabb járműparkkal rendelkező országaiban a saját hülyesége miatt.

    Elég okos voltam? :U

  • gerii

    addikt

    válasz Fred23 #25 üzenetére

    Ez már most is megoldható kisebb mértékben, a sok észbúk használóval. A jövőben biztos lesznek ilyenek, ezért nem szabad minden szarhoz a nevét adnia valakinek, lájkolnia a baromságokat (illetve tegyék csak, legalább tudható ki a hülye).
    Emiatt nem engedni a segélyhívót nettó baromság, miközben 0/24-ben ott lóg a telefon a zsebében. (+ az új autók majd mindegyikében lassan széria lesz a telefonos BT/wifi kapcsolat.)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák