Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xmaas

    őstag

    válasz Polllen #14 üzenetére

    Mi is kene atgondolni?
    Abban a pillanatba hogy van baleset leall a forgalom es minimum 1 ember mar odamegy bameszkodni hogy van e valami vagy sem ,hiv segitseget ha kell stb.
    Na jolvan ez itt vadnyugaton(magyarszki) lehet hogy nem 100% dolog mert van eleg barom a vilagon es inkabb levagna sajat kezet minthogy segitsen valakin , de meg attol EU tobbi reszeben eleg civilizalt vilag van .

    Es miert mondtam baromsagot azzal hogy azt allitotam ugyan annyi halott lesz rendszerestol mindenestol? Ha 1-2 percen mulik az eleted akkor se fognak tudni megmenteni mivel meg sajnos nem letezik teleport hogy ott teremjen melleted a rohammentos vagy hogy mutobe portaljank ahol ha ilyen nagy serulesd van ugyan ugy
    elfogsz patkolni ha rajtad a sor lehet 500 orvos rajtad mert nyoc .

    Szoval EZ a rendszer rohadtul nem fogja megmenteni az eletedet mert semmivel se tobb mint egy kenyelmi funkcio nem szeded elo a telefont hogy 112 est hivjad hanem megnyomsz egy gombot amiert fizetsz majd 100 eurot meg meg kitduja milyen havidijakat .

    A mento/korhaz ugyan olyan tavolsagban lesz toled , de legalabb adtak a szarnak egy pofont es majd bizonyos cegek kaszalni fognak hatalmasat emberi eleteket nem fog menteni ez se habar annak reklamozzak

    (#15) gerii Valami okos hozzafuzni valod a temahoz van esetleg? Vagy az ostobasagomban en vagyok az egyetlen aki kicsit belegondol a dolgokba es nem csak a marketing kampanyt nyeli le szodavizzel mint a nem ostoba emberek ?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák