Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vakegérke

    veterán

    válasz 990 #25 üzenetére

    Ejnye, és megint csak ejnye barátom...

    Attól leszel felnőtt, hogy berúgsz? Az talán felnőtté nevel, ha felnőtteket lepipálva iszol?
    Önmagadnak igazolod a szlapálást, egyben felmentve érzed Magad.

    Tudod ott a bibi, hogy 15 évesen jónak találod a piát. Milyennek fogod tartani pár év, tíz év múlva?
    Gondolod, hogy egy piától büdös szájú, tántorgó alakba bele fog szeretni egy komoly lány?

    És ha már jónak tartod a piálást ilyen fiatalon, talán leendő gyermekeid kezébe nyomod a korsót, poharat, ha tinik lesznek?

    Életemben háromszor voltam részeg. Először több, mint 18 évesen. Másodszor katona koromban. Harmadszor meg egyszerűen leitattak a haverok. Egyikre sem vagyok büszke.
    Nem mondom, időnként jöhet egy kis vörösbor, de csak egy szalonspicc erejéig.

    Az én kölkeim nem ittak, és nem isznak...

    Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

  • Vakegérke

    veterán

    válasz KilgoreTrout #34 üzenetére

    990 ezt írta:
    "Szombaton is részeg voltam, és azért nem ma, mert holnap suli. Nem tudom kiragadni a sok-sok bénábbnál bénább érvből, miért jó, de jó, és szerintem ez a dolog hozzátartozik a felnőté váláshoz."

    Ebből én nem azt éreztem, hogy egyszeri alkalomról van szó. Ha csak egy "baleset" lett volna, nem teszem szóvá. De azt, hogy 15 évesen jónak tartja a piálást, ráadásul a felnőtté válás útjának, nem tudtam szó nélkül megállni.
    Ami pedig a vezetést illeti, én tanítgattam a lányomat, hogy rutinos lévén átadjam tudásom, tapasztalatom, kiegészítve az oktató munkáját. Egy szuszra átment a vizsgákon.
    Nos, valamit nagyon igyekeztem belesulykolni. Első a biztonság, hiszen tonnányi vassal közlekedik, és könnyedén lehet belőle gyilkos.

    Én nem húztam fel magam azon, amit mondtál. Inkább elgondolkodtam.
    Egy 15 éves már nem gyerek, de korántsem felnőtt. Mi a fittyfenét keres a kezében az itóka? Egy férfi sem szép részegen, még rondább a nő, viszont sajnálni való egy kamasz. Iszik, mert brahi, mert ugye ettől lesz felnőtt. De tényleg ettől?
    990 jónat tartja a piát, piálást. Szerinted egészséges dolog ez, jól van ez így 15 évesen?
    Mi a fene lesz belőle pár év múlva?

    "Minél öregebb a nagypapa, annál jobb tanuló volt az iskolában."
    Bizonyítványaim ott voltak a gyerekek előtt, mikor tanulók voltak. Tessék, pipáljatok le. Nem lett volna egyszerű feladat.

    Egyszer berúghat egy kamasz, seráfütty. Még mosolygok is rajta másnap, amikor szenved a macskajajtól. A rendszeresség azonban nem lehet megengedett.

    Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Új hozzászólás Aktív témák