Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vakegérke

    veterán

    válasz KilgoreTrout #34 üzenetére

    990 ezt írta:
    "Szombaton is részeg voltam, és azért nem ma, mert holnap suli. Nem tudom kiragadni a sok-sok bénábbnál bénább érvből, miért jó, de jó, és szerintem ez a dolog hozzátartozik a felnőté váláshoz."

    Ebből én nem azt éreztem, hogy egyszeri alkalomról van szó. Ha csak egy "baleset" lett volna, nem teszem szóvá. De azt, hogy 15 évesen jónak tartja a piálást, ráadásul a felnőtté válás útjának, nem tudtam szó nélkül megállni.
    Ami pedig a vezetést illeti, én tanítgattam a lányomat, hogy rutinos lévén átadjam tudásom, tapasztalatom, kiegészítve az oktató munkáját. Egy szuszra átment a vizsgákon.
    Nos, valamit nagyon igyekeztem belesulykolni. Első a biztonság, hiszen tonnányi vassal közlekedik, és könnyedén lehet belőle gyilkos.

    Én nem húztam fel magam azon, amit mondtál. Inkább elgondolkodtam.
    Egy 15 éves már nem gyerek, de korántsem felnőtt. Mi a fittyfenét keres a kezében az itóka? Egy férfi sem szép részegen, még rondább a nő, viszont sajnálni való egy kamasz. Iszik, mert brahi, mert ugye ettől lesz felnőtt. De tényleg ettől?
    990 jónat tartja a piát, piálást. Szerinted egészséges dolog ez, jól van ez így 15 évesen?
    Mi a fene lesz belőle pár év múlva?

    "Minél öregebb a nagypapa, annál jobb tanuló volt az iskolában."
    Bizonyítványaim ott voltak a gyerekek előtt, mikor tanulók voltak. Tessék, pipáljatok le. Nem lett volna egyszerű feladat.

    Egyszer berúghat egy kamasz, seráfütty. Még mosolygok is rajta másnap, amikor szenved a macskajajtól. A rendszeresség azonban nem lehet megengedett.

    Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Új hozzászólás Aktív témák