Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tas

    tag

    válasz ntomka #49 üzenetére

    Itt a pont.

    Lassan 10 eve palyakezdokent leragadtam egy cegnel. Sokat igertek. Karrier, pompa es miegymas. Mindig volt valami elfogadhato indok, ami miatt nem tudtam fellepni arra a bizonyos fokra es mindig mas (kulsos) emberek kerultek a beigert posztra (pl: jaj ehenhalas szelen van neki kell a melo, most nem megy jol a cegnek, mindjart nyugdijas varj meg kicsit -persze nyugdij utan valtozatlanul melozik, olyan jol csinalod amit most csinalsz stb).
    Egy ideig jo volt a fizu, nem problemaztam. Most annyira eleg, hogy ne legyek mocskos nagy minuszban ho vegere.
    Gondoltam valtok. Retegszakmat vegzek, eros belterjesseggel. Tapasztaltabbak nalam a konkurensek.
    Igen, tanulhattam volna tobbet. Most azt teszem es szakmat valtok. Sajat zsebbol, keservesen. Hetek ota nezem az IT allasokat. Min 2 szakma van osszevonva mindegyikben (pl: legyel rendszergazda, de vidd az adatbazist es erts a programozashoz, alkalmasint menedzseld a weblapot is, fizunak meg elegedj meg egy szereny osszeggel, mert a tobbi kell az uj hajo/haz/autora/mertcsak). Furcsa dolgok vannak.

    Ahol most vagyok nincs elore lepesi lehetosegem. Semmilyen. Es igen, erosen gondolkodom, hogy kulfoldon probalok szerencset.

Új hozzászólás Aktív témák