Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Syl

    nagyúr

    válasz Gargouille #63 üzenetére

    Én 84 óta foglalkozom számítógépekkel és láttam már pár érdekességet :B Például sokáig aktívan használtam a DR-DOS-t. És emlékszem arra, amikor az MS a 3.1 Windows-t direkt úgy készítette, hogy ne induljon el a Digital Research aktuális oprendszerén. Használtam OS2-őt, ami reggelire megette a Win95-öt (amit szintén sokat használtam), de akkorra az MS már túl nagy volt és a marketinggel lenyomott mindenkit, mint óvodás a rajzszeget. (Win95 bemutatója Jay Leno-val és a Rolling Stones-szal. Akkora volt a hipe, hogy még a Szomszédok teleregényben is emlegették :DDD )
    Ma már elég nehéz a sokmilliós, sőt milliárdos piacra odatenni a tutit. Erre legjobb példa a Windows Phone. (Meg az Ubuntu Phone, vagy a BlackBerry10 stb.) Mind-mind nagyobb potenciállal érkezett, mint az akkor már uralkodó android és ios páros, mégis elbuktak. Ugyanígy ma már kiütni a Windows-t meg a Office-t, .... hááát .... Mint aktív Win10, Ubuntu és OSX használó is azt mondom, lehetetlen.
    Egy szó, mint száz. A kezdeti évek olyanok voltak, mint a vadnyugat földszerzési ügyei. Nem nagyon szeretnek róla beszélni :B

    Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

Új hozzászólás Aktív témák