Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Badman 4ever

    őstag

    ahol a jelentkezőknek a Firefoxot, a Safarit, a Chrome-ot és az Internet Explorert kell feltörniük
    Tudom, hogy nincs nagy részesedése, de Operát miért nem próbálnak törni? ;]

    Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

  • Badman 4ever

    őstag

    válasz Mr.Csizmás #13 üzenetére

    Az Operások törés közben eszik a pattogatott kukoricát és nézik a műsort. :DDD

    (#14) kiskaktusz: Ezért is írtam, hogy Tudom, hogy nincs nagy részesedése...
    A tág családi körben viszont 100%-os ez a részesedés, mindenkit rászoktattam, azért is lenne érdekes ez a törés dolog számomra. Az összes asztali gépen (Windowsokon és Ubuntun is), valamint az összes laptopon és telefonon is fent van az Opera egy vagy több változata (Opera, Opera Next, Opera Mini, Opera Mini Next és Opera Mobile). :)

    Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

  • Badman 4ever

    őstag

    válasz cousin333 #22 üzenetére

    Való igaz, az Opera Next tegnapi előzetese előtt eléggé fagyott, de ez elnézhető, ha azt vesszük, hogy több újítás lesz benne a véglegesben, mint amennyi 5 Chrome kiadásba bekerül összesen (pl. a teljes böngészőre kiterjedő hardvergyorsítás, nem csak a tartalmat gyorsítja).

    Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

  • Badman 4ever

    őstag

    válasz Narxis #25 üzenetére

    Nem is erre céloztam, igazítok a mondandómon. Túlvállalták magukat a srácok, túl sok újítást akarnak egyszerre bevezetni és sok ezek közül elég alpha stádiumú. Annyira hosszú lett volna az új verzió stabilissá gyúrása, hogy menet közben az újítások egy részét kiadták a 11.60-as verzióban, amihez viszont most készül a már a második javító kiadás (11.62) is, úgyhogy olyan mintha kapkodnának, aminek az okát nem tudom...

    A Chrome meg inkább kis, de biztos lépésekben halad előre, amivel nincs semmi gond, arra akartam célozni, hogy kb. 5 vagy több Chrome kiadásnyi fejlesztést akarnak belezsúfolni az új verzióba minél hamarabb, ezért omlós a Next (ezt használom, napi rendszerességgel zuhan magába, régebbi Next-eknél nem volt ilyen, csak nagyon ritkán).

    Ezen szerintem nem is kell többet rágódni, csak arra lennék kíváncsi a hírhez kapcsolódóan, hogy az Opera hogy szerepelne egy ilyen versenyen.

    [ Szerkesztve ]

    Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

Új hozzászólás Aktív témák