Új hozzászólás Aktív témák

  • mrlujoak

    veterán

    válasz #32839680 #377 üzenetére

    Nem hülye, józanul gondolkodó.

    Tudod a legjobb dolog az egészben, hogy ez a banda a legális letöltés intézménye mögé bújva tiporja páros lábbal az ártatlanság vélelmét.

    Mi az, hogy, biztosan illegális dologra fogod használni, ezért díjat szabunk ki rád.

    Értem én, hogy egyszeri díj, meg ezután másolhatok magamnak.
    Tök jó, hogy egy boltban vett eredeti cd/dvd-ről is csak megsarcolt dc/dvd-re készíthetek biztonsági másolatot.

    (betartva a fehér kereskedelmet, mert ugye megtehetném, hogy feketén veszek kilóra cd/dvd-t

    Nem azzal van bajom, hogy legális a letöltés, hanem az, hogy e mögé milyen eszközzel rejtik a sarcot.

    Tök jó, hogy eleve bűnösnek kiált ki egy retek banda, csakmert veszek egy adathordozót.

    Ezekután a késekre is vessenek ki emberélet adót, és temetéseket támogatnak, csakmert azzal embert is lehet ölni, és a kedves háziasszony potenciális gyilkos?!

    #378:

    Csak két dolog. Olvastad a fórum figyelmeztetést az OFF-ról?
    Másik.
    Pedig pont, hogy az egyszeri díjakat a netre kellene kiszabni, hiszen pont a netelőfizető az, aki letölt (élvezi és kihasználja a legális letöltést) és potenciálisan letölthet védett tartalmat.

    Hasonló árszabással, emberi mértékben kellene ilyenkor akár egyszeri, akár éves, akár leforgalmazott/összesített adatmennyiséghez, akár hűségidő újrakötésekor a net előfizetőt sarccal sújtani.

    Net előfizetéskor értelemszerűen a mobil net vagy a telefon előfizetésben foglalt netet is értem.

    ...és ne több tízezres tételre gondoljatok, hanem párszáz forintosra, vagy mint külső merevlemez vásárlásakor pár ezres tételre...

    [ Szerkesztve ]

    Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

Új hozzászólás Aktív témák