Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Viktor0610

    MODERÁTOR

    válasz Keem1 #78 üzenetére

    Hagyd, mindenki hülye, csak ő a helikopter. ;]
    Inkább kitörlöm a topikot az itt szóltam hozzá listából. :D

    Samsung Galaxy A54

  • st3v3np3t3r

    veterán

    válasz Keem1 #78 üzenetére

    már ne is haragudj...de nagyon félre értetted amit írtam :DDD

    csak hogy világos legyen:
    nem fogom megint leírni....ugyan azt amit már korábban leírtam...ne legyél lusta, szépen vedd a fáradtságot és olvass visszafele is, ne csak előre...ha én vettem a fáradtságot hogy leírjam, akkor ezt viszonozhatnád annyival hogy fogod és visszaolvasol...nincs sok hozzászólás :D nem 10-15ezres topik :DDD

    de most már zárjuk le a témát...kezd elegem lenni a sok értetlenből...egyszer leírtam...de már sokadjára...mert sok lusta user,nem veszi a fáradtságot hogy visszaolvasson...

    A kamu kedvezmény nem kedvezmény...

    A szolgáltató meg nem köt mindent az ügyfél orrára...amolyan amiről nem tud, nem fáj mondás elvén... majd gondolod te hogy azt a rengeteg pénzt csak úgy osztogatja a semmibe az ember...

    mellesleg nem én vagyok az egyetlen aki így gondolja :DDD de ZÁRJUK a témát...

    csak hogy a téma is pörögjön...ez a törvénymódosítás igen csak nagy érvágás a telekom szolgáltatónak... ő az eladott készülékenként bukik 15ezeret,ha feltételesen számokban beszélnénk akkor pl 10millió összesen eladott készülékeken kb. 100milliárd forint, ha nem az összes telefont kérvényezik függetlenítésre 2 év után...ez az új törvény ennyi pénzt vesz ki a zsebéből meg okt.24 után minden újabb telefon után 15ezret bukik ezt honnan fogja visszaszedni? :DDD ...a telenor 8ezret/teló, hasonló számokkal közel 50-80milliárd forint ugrik ki, a voda...a voda azzal a 2500ft-al meg szerintem nem foglalkozik,de ha már számok meg ne legyen belekötve hogy kimaradt...kb.20-40millárdtól esik el ....

    ezek után meg majd jönnek a telefon áremelések... :DDD nem akarok vészmadár lenni... de könnyen lehet :DDD valahonnan az eddigi bevételt vissza kell pótolni :DDD

    de majd meglátjuk :DDD még nagyon új dolog...de ha tömegesen mennek függetlenítettni, akkor lehet hogy igazam lesz :DDD

    Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

Új hozzászólás Aktív témák