Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • attila9988

    őstag

    válasz remington2 #21 üzenetére

    "Az online filmterjesztésre én valami hasonlót képzelek el mint a Steam a játékokra. A lejátszóban legyen egy HDD és egy író, a HDD-re letöltöm a kifizetett filmemet, és ugyanúgy megmarad az online listámon is ahonnan bármikor újra leszedhetem, ha letörölném a HDDről. Plusz legyen lehetőség archiválni lemezre ha igényt tartok rá, és onnan vissza lehessen nézni még akkor is ha már a szolgáltató archívumában nincs meg."

    Ez az ami soha az életben nem lesz így megvalósítva, mert a jogvédők szemét szúrná hogy te kiírkálhatod a filmet, és ott nézheted meg ahol akarod...

    „Csak az apró titkokat kell védeni. A nagy felfedezéseket a nyilvánosság hitetlensége védi.” (Marshall McLuhan)

  • #95590400

    törölt tag

    válasz remington2 #11 üzenetére

    és akkor az elé a megállapítás elé is írjam oda, h sikeres az itunes, meg az audio korongok eladása meg visszaesett, h: szerintem???
    na ne vicceskedjünk már ezzel az idiotisztikus szerintemmel, pláne mert nem is írtam, h kihalnak a korongok, csak azt, h az értékesítés ezen irányba mozdul el a filmek terén is. eddig sem az volt a gátja ennek, h gyűjtőszenvedély, meg birtoklási vágy, meg hűha...
    kvescsön, adjak ki egy premier filmért 2-3k-t, vagy 200-300-at, h aztán töröljem a halálba a vinyóról, vagy törölje magát a tempből? lehet, h az ízlésemmel van a baj, de az elmúlt egy évben egy kezemen meg tudom számolni, hány olyan film jött ki, amire azt mondtam, kell a polcomra, csak mert 10 éven belül megnézem, meg egyébként is kult...
    régi klasszikusokat valóban adtak ki HD-ben, amire fáj a fogam és gyűjtőszenvedély on...

Új hozzászólás Aktív témák